کمپین تبلیغ در گوگل مخصوص روز مادر و ولنتاین
5 بهمن 1398 مدت زمان خواندن ۱۲ دقیقه

کمپین تبلیغ در گوگل مخصوص روز مادر و ولنتاین

با توجه به نزدیک‌شدن به روز مادر و ولنتاین، بازار فروش هدایا و محصولات این روزها هر روز داغ‌تر می‌شود. کاربران زیادی هر روز به دنبال پیدا کردن هدایایی جذاب و متفاوت برای عزیزان خود هستند. به همین مناسبت ما تصمیم گرفتیم برنامه ویژه‌ای برای کسب‌وکارهایی که هدایای و محصولات مرتبط با این دو روز می‌فروشند، داشته باشیم. با ما همراه باشید تا با کمپین روز مادر و ولنتاین فرنیان بیشتر آشنا شوید.

براساس آماری که گوگل ترندز ارائه می‌کند، از اواسط دی ماه و شروع ژانویه، کاربران شروع به جست‌وجو برای هدایای این روزها می‌کنند. این میزان جست‌وجو با شروع بهمن‌ماه با توجه به نزدیک‌شدن به این دو روز به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

نمودار سرچ روز مادر و ولنتاین

نمودار سرچ روز مادر و ولنتاین – خط آبی ولنتاین و قرمز روز مادر

 

به همین مناسبت و برای کمک به کسب‌وکارها، ما در آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان برنامه ویژه‌ای برای کسب‌وکارهایی که علاقه دارند از طریق تبلیغ در گوگل محصول خود را به کاربران معرفی کنند داریم.

در این کمپین که از ۴ بهمن شروع شده و تا ۲۴ بهمن ادامه خواهد داشت این پیشنهاد به شما ارائه می‌شود:

  • با خرید بسته ۵۰۰ درهمی مدیریت شده گوگل ادز ۵ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.
  • با خرید بسته ۵۰۰ لیری مدیریت شده گوگل ادز ۶ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

پیش‌بینی ما این است که در این کمپین شما می‌توانید:

  • بودجه خود را روزانه ۵۰ درهم/لیر تنظیم کنید.
  • با این بودجه در بازه زمانی ۱۰ روز می‌توانید به طور متوسط ۵۰۰ کلیک برای وبسایت خود دریافت کنید.

البته شایان ذکر است که با نزدیک شدن به روز مادر و ولنتاین، جست‌وجوی کاربران برای هدایای این دور روز افزایش پیدا خواهد کرد. این یعنی رقابت روی کلمات اصلی این روزها نیز افزایش خواهد داشت که در نتیجه هزینه هر کلیک – Bid – افزایش پیدا خواهد کرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از نزدیک شدن به این روزها، کمپین خود را راه‌اندازی کنید تا بتوانید پیش از شروع رقابت، نمایش مناسب و مشتریان قابل توجهی به سمت خود جذب کنید.

همچنین در صورتی که مایل باشید تنها به عنوان لینک اول در نتایج جست‌وجو حضور داشته باشید، باید هزینه پرداختی افزایش پیدا کند و تعداد کلیک دریافتی براساس ۵۰۰ درهم/لیر در مدت زمان کمتری مصرف خواهد شد.

در صورتی که مایل هستید در مورد این کمپین اطلاعات بیشتری به دست بیاورید با تیم فروش فرنیان در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار بگیرد و در پروسه راه‌اندازی کمپین شما را راهنمایی کنند.

مشاهده بسته‌های تبلیغ در گوگل همراه با مدیریت

5 بهمن 1398
اشتراک گذاری
امیرسینا زمانیان

من به مارکتینگ علاقه دارم و تو فرنیان به تیم کمک می‌کنم از طریق محتوا و باقی روش‌ها تجربه خوبی برای کاربران به وجود بیاریم.

×

در حال حاضر از ارائه خدمات به مشتریان جدید معذور هستیم و فقط مشتریان قدیمی می‌توانند خرید خود را انجام دهند