فـرنیان

اکانت گوگل ادز با مدیریت

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی در گوگل در نگاه اول ساده و تنها با چند کلیک به نظر می‌رسند اما کارکرد این نوع از تبلیغات به دلیل متغیرهای فراوانی که دارد سخت و گاهی بسیار پیچیده است. انتخاب بهترین کلمات کلیدی، بهینه‌سازی گروه‌های تبلیغاتی و همچنین انتخاب بهترین روش پرداخت هزینه - Bidding Strategy - تنها چند مورد از نکاتی هستند که در صورتی که به درستی و با برنامه انجام نشوند می‌توانند هزینه‌های سنگین مالی برای هر کسب‌وکاری به وجود بیاورند.

اکانت‌های همراه با مدیریت، یکی از خدمات فرنیان به افراد و کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند از موفقیت کمپین خود مطمئن باشند. در این اکانت‌ها کلیه کارهای طراحی استراتژی و راه‌اندازی کمپین برعهده‌ی تیم فرنیان است و شما با اعمال نظرات خود به ما در پیاده‌سازی کمپین کمک خواهید کرد.

دریافت مشاوره رایگان
طراحی استراتژی

در زمان راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به خصوص تبلیغات در گوگل، داشتن برنامه و استراتژی مشخص و پیروی از این برنامه تاثیر بسزایی در خروجی دریافت شده دارد. تیم فرنیان در زمان راه‌اندازی کمپین به تمام مراحل بهبود و طراحی استراتژی فکر کرده و براساس آن کمپین شما را مدیریت می‌کند.

اتصال و تنظیم Google Analytics

اکانت‌های همراه با مدیریت این ویژگی را دارند که شما از هر سرویسی مانند گوگل آنالیتیکس برای جمع‌آوری و شناخت کاربران استفاده می‌کنید ما آن را به گوگل ادز متصل کرده و از اطلاعات آن برای طراحی کمپین‌ها استفاده خواهیم کرد.

فعال‌سازی اکستنشن‌ها

گوگل توصیه می‌کند برای هر تبلیغ حداقل ۳ اکستنشن ساخته شود. اما انتخاب و ساخت اکستنشن که تاثیر خوبی در افزایش فروش داشته باشد کار ساده‌ای نیست. نگران نباشید، همه‌ی اکانت‌های همراه با مدیریت این ویژگی را دارند که مرتبط‌ترین و مفید‌ترین اکستنشن‌ها را انتخاب شده و در کنار تبلیغ نمایش داده می‌شوند.

مدیریت و بهینه‌سازی گروه‌های کلمات کلیدی

کمپین شما با ریزترین سطح جزئیات ایجاد و اجرا می‌شود. در فرنیان ما از استراتژی Granular AdGroups استفاده می‌کنیم و در صورت لزوم برای هر کلمه کلیدی شما یک اد گروپ جدید می‌سازیم و آن را مدیریت می‌کنیم.

دریافت مشاوره اختصاصی و رایگان

مشتریان اکانت‌های مدیریت شده فرنیان می‌توانند به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوره رایگان در مورد دیجیتال مارکتینگ بهره بگیرند. این مشاوره‌ها شامل بهینه‌سازی نرخ تبدیل، بهبود پروسه‌های فروش و ... خواهد بود.

دسترسی مستقیم به پنل گوگل ادز

تمام اکانت‌های ارائه شده توسط فرنیان دسترسی مستقیم به پنل گوگل ادز دارند. این دسترسی بدون واسطه و از طریق کامیپوتر یا دستگاه موبایل شخصی شماست که این امکان را می‌دهد در هر زمان که مایل بودید تغییرات را در کمپین اعمال کنید.

سوالات متداول

اکانت‌های مدیریت شده برای افرادی است که مایل هستند کلیه کارهای راه ‌اندازی و مدیریت کمپین توسط تیم فرنیان انجام شود و آنها نظرات خود را به ما منتقل کنند. اگر مایل هستید کمپین را خودتان راه‌اندازی و مدیریت کنید، اکانت اختصاصی برای شماست.
پروموشن گوگل ادز توسط گوگل مشخص شده و در اختیار اکانت‌ها قرار می‌گیرد. در صورتی که اکانت شما توسط گوگل شرایط دریافت هدیه را داشته باشد، به صورت خودکار اعمال خواهد شد.
به‌طور کلی قیمت‌هایی که مشاهده می‌کنید به‌صورت لحظه‌ای به‌روز می‌شوند و تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارند. ما همیشه تلاش می‌کنیم که خدمات گوگل ادز را با بهترین قیمت ممکن ارائه کنیم.
بله٬ در صورتی که قصد پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت دارید٬ با تیم فروش فرنیان تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی و شماره کارت در اختیار شما قرار بگیرد.
تمام اکانت‌های همراه با مدیریت شامل دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان هستند و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ی دیگری برای این نوع از اکانت‌ها ندارید.
با توجه به فعالیت فرنیان در کشور ترکیه، انتقالات و جابه‌جایی ارز لیر برای راحت‌تر در دسترس ماست و به‌همین جهت خدمات بر پایه ارزهای دیگر ارائه نمی‌کنیم.
روی ما حساب کنید

متخصصین فرنیان آماده مدیریت
کمپین‌های گوگل شما هستند

دریافت مشاوره رایگان