فـرنیان

تا ۲۰۰٪ درصد فروش بیشتر با تبلیغات ری‌مارکتینگ

در فرنیان ما باور داریم، اگر شما موفق شوید، ما هم موفق شده‌ایم. پس همیشه به دنبال راه‌کارهایی برای افزایش فروش و کاربران کسب‌وکارتان هستیم. ری‌مارکتینگ یکی از راهکارهای تبلیغاتی گوگل ادز است که با ارائه آن، می‌خواهیم کسب‌وکارتان را به شکل قابل توجهی رشد دهیم.

مشاهده تعرفه‌ها

ری‌مارکتینگ یا هدف‌گیری مجدد چیست؟

ری‌مارکتینگ یا هدف‌گیری مجدد، نوعی از تبلیغات است که به کاربرانی که قبلا وارد سایت یا اپلیکیشن شما شده و تعاملی با آن داشته‌اند، تبلیغ شما را نمایش می‌دهد. این کار شانس شما برای افزایش فروش و جلب نظر مشتریان را افزایش می‌دهد. همچنین این نوع از تبلیغات به دلیل Brand Recall، تاثیر بسزایی در جلب توجه کاربران دارند.

چرا ری‌مارکتینگ؟

هدفمند

تبلیغات ری‌مارکتینگ به دلیل دسته‌بندی که در مخاطبین دارند، این ویژگی را در اختیار شما قرار می‌دهند که براساس ویژگی‌ها و اطلاعاتی که از کاربران دارید، برای هر گروه یک تبلیغ هدفمند و جداگانه طراحی کنید.

نرخ تبدیل بالا

تبلیغات ری‌مارکتینگ به دلیل نمایش به کاربرانی که آگاهی مناسبی از محصول و خدمات شما دارند، نرخ تبدیل بیشتری نسبت به باقی روش‌های تبلیغاتی دارد.

بازگشت هزینه بیشتر

هزینه پرداخت شده در تبلیغات ری‌مارکتینگ از باقی روش‌ها، بیشتر است. اما به دلیل آگاهی که کاربران پیش از دیدن تبلیغ از محصول و یا سرویس شما داشته‌اند، شانس بیشتری وجود دارد که به مشتری تبدیل شوند. همین موضوع باعث افزایش نرخ بازگشت هزینه می‌شود.

موثر در شناسایی برند

در بازاری که همه در حال نمایش تبلیغ کسب‌وکار خود به کاربران هستند چه کار باید کرد؟ بهترین راهکار دسته‌بندی کاربران و نمایش تبلیغاتی جذاب و متفاوت به صورت متناوب و با برنامه، به این کاربران است.

مختص حرفه‌ای‌ها

بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل زیرساخت‌های مورد نیاز به سراغ این تبلیغات نمی‌روند اما ما در فرنیان این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهیم که در میان رقبا متفاوت و خاص باشید.

ساخت‌سریع کمپین

تبلیغات متنی و تصویری خود را با Ad Gallery به راحتی بسازید و در سایز‌های مختلف نمایش دهید

چه زمانی به سراغ ری‌مارکتینگ برویم؟

می‌دانستید که از هر صد نفری که وارد وب‌سایت شما می‌شوند، تنها ۲ درصد تبدیل به مشتری شما می‌شوند؟ از همین رو باید سراغ ری‌مارکتینگ بروید تا تبلیغات‌تان را به ۹۸ درصد باقی مانده نمایش دهید و آن‌ها را هم به لیست مشتریان خود اضافه کنید! در این ویدئو بیشتر درباره اهمیت ری‌مارکتینگ توضیح داده‌ایم.

روش‌های ری‌مارکتینگ در گوگل ادز

استاندارد

هر روز و براساس کمپین‌های مختلفی که طراحی می‌کنید، کاربران زیادی به وبسایت شما سر می‌زنند و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می‌دهند. رایج‌ترین نوع استفاده از کمپین‌های ری‌مارکتینگ، روش استاندارد است. در این نوع از کمپین‌ها، کاربران را براساس اطلاعاتی که در گوگل آنالیتیکس وجود دارد دسته‌بندی می‌کنید و تبلیغ خود را به آن‌ها در اپ‌ها و شبکه‌ی نمایشی گوگل نشان می‌دهید.

داینامیک

اگر فروشگاه اینترنتی دارید یا در وبسایت خود محصول یا خدماتی به صورت مستقیم می‌فروشید، تنها نمایش دوباره تبلیغ به این کاربران کافی نیست. تفاوتی که شما باید نسبت به رقبای خود ایجاد کنید، نمایش دوباره محصول یا سرویسی است که براساس داده‌ها، می‌دانید کاربر به آن علاقه نشان داده است. این اطلاعات می‌تواند مواردی مانند اضافه کردن به سبد خرید یا مشاهده صفحه باشد.

در تبلیغات داینامیک، شما محصول یا سرویس خود را به عنوان یک تبلیغ به کاربران نشان می‌دهید.

لیست کاربران برای تبلیغات در نتایج جست‌وجو

همان‌طور که حتما می‌دانید، گوگل مرجع اصلی کاربران برای پیدا کردن جواب سوال‌ها و نیازهای آنان است. اگر کاربری وارد وبسایت شما شود و نیاز به اطلاعات تکمیلی در مورد محصول شما داشته باشد، اولین کار جست‌وجوی نام آن محصول یا سرویس در گوگل است. اگر می‌خواهید به کاربرانی که وارد وبسایت شده و در حال جست‌وجو در گوگل هستند تبلیغ خود را نشان بدهید، این دسته از تبلیغات ری‌مارکتینگ مختص شماست.

ویدئو

یکی از روش‌های موثر در جذب کاربر نمایش تبلیغات جذاب و تعاملی است. اگر تبلیغ خود را خارج از فرمت‌های رایج و با استفاده از ویدئو به کاربران نمایش دهید، امکان این که آن‌ها شما را به خاطر بسپارند و برای خرید دوباره به شما سر بزنند به شکل قابل توجهی بیشتر است.

اگر کانال یوتیوب برای کسب‌وکار خود داشته باشید، این امکان را دارید که تبلیغ خود را به افرادی که به ویدئوها و کانال شما علاقه نشان داده‌اند، دوباره نشان دهید. این‌بار تبلیغ شما می‌تواند به در شبکه نمایشی گوگل یا در وبسایت‌ها و اپ‌های مرتبطی که کاربران به آن‌ها سر می‌زند نیز نمایش داده شود.

لیست مشتریان

شاید شما پیش از این هیچ تبلیغی نکرده باشید و یا اطلاعات کاملی از کاربران در گوگل آنالیتیکس یا سرویس‌های دیگر نداشته باشید، نگران نباشید شما هم می‌توانید با استفاده از لیست مشتریان کمپین ری‌مارکتینگ خود را شروع کنید. با استفاده از امکان Customer Match می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را در گوگل ادز آپلود کرده و زمانی که آنها وارد حساب کاربری خود در گوگل یا سرویس‌های مرتبط با آن می‌شوند، تبلیغ خود را نمایش دهید.

روی ما حساب کنید

متخصصین فرنیان آماده مدیریت
کمپین‌های گوگل شما هستند

دریافت مشاوره رایگان