قوانین و مقررات بهره‌گیری از خدمات فرنیان

این توافق‌نامه ما بین آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان یا فرنیان (به عنوان مجری) و شما (به عنوان مشتری، کارفرما) نوشته شده است. شما به عنوان (مشتری یا کارفرما) با خرید هر یک از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان، این توافق‌نامه را پذیرفته‌اید و طرفین، موظف به رعایت بند‌های موجود در این قرارداد هستند.

قوانین و مقررات مربوط به ارائه خدمات تبلیغات در گوگل

شیوه ارائه خدمات تبلیغات در گوگل: در آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان به صورت بسته‌های از پیش تعیین شده ارائه می‌گردد. مشتری می‌تواند بسته مورد نیازش را در سایت farnian.org انتخاب کند، به مرحله پرداخت برود، اطلاعات را به صورت کاملا دقیق وارد کند و پرداخت خود را انجام دهد. در صورتی که مشتری نمی‌توانست به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهد و یا به خاطر محدودیت‌های داخل سازمانی نیاز به ارائه فاکتور با ساختار خاصی داشت، می‌بایست خرید خود را در سیستم ثبت کند اما در مرحله پرداخت، شیوه پرداخت را به جای درگاه بانک، «پرداخت به صورت چک» انتخاب کند. سپس آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان با مشتری تماس می‌گیرد و فاکتور خواسته شده را تولید می‌کند و پس از واریز وجه تبلیغات، تبلیغات مشتری را آغاز می‌کند.

کدهای تخفیف: آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان ممکن است به جهت توسعه بازار خود و یا جلب رضایت بیشتر مشتریان، کدهای تخفیفی در سیستم خود در نظر بگیرد. این کدها به دو صورت عمومی و خصوصی ارائه می‌شوند. در صورتی که کد از طریق ایمیل‌های گروهی، شبکه‌های اجتماعی، نمایشگاه‌ها، رسانه‌ها و شیوه‌هایی که صرفا در اختیار یک شخص خاص قرار نگرفته باشد، شما می‌توانید آن را در اختیار دیگر افراد هم قرار دهید. اما در صورتی که کد به صورت خصوصی برای شما ایجاد شده باشد، فقط و فقط شما می‌توانید از آن کد بهره بگیرید. در صورت به اشتراک‌گذاری کدهای خصوصی، آژانس فرنیان مختار است که سرویس ارائه شده به شما را قطع کند.

پروسه ارائه خدمات: پس از انجام خرید و واریز هزینه، آژانس بازاریابی دیجیتال با مشتری تماس می‌گیرد و مراحل و تنظیمات کمپین را با وی مرحله به مرحله انجام می‌دهد.

محرمانگی اطلاعات: فرنیان به هیچ‌عنوان اطلاعات شخصی شما (شماره تماس و ایمیل) و اطلاعات کسب‌وکار شما (پسوردها، وضعیت کمپین‌ها و اطلاعات خصوصی کسب و کار شما) را با دیگر افراد به اشتراک نمی‌گذارد.

پروتکل‌های ارتباطی: فرنیان صرفا از طریق ایمیل و تلفن با مشتریان خود در ارتباط است. ممکن است برخی از مکالمات از طریق تلگرام انجام شوند اما این شیوه برقراری ارتباط برای فرنیان التزام‌آور نیست.

 

ممکن است این سند به صورت مداوم و در صورت نیاز به‌روز شود. لذا قبل از ثبت خرید خود، حتما این صفحه را مطالعه کنید.