قوانین و مقررات بهره‌گیری از خدمات فرنیان

این توافق‌نامه ما بین آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان یا فرنیان (به عنوان مجری) و شما (به عنوان مشتری، کارفرما) نوشته شده است. شما به عنوان (مشتری یا کارفرما) با خرید هر یک از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان، این توافق‌نامه را پذیرفته‌اید و طرفین، موظف به رعایت بند‌های موجود در این قرارداد هستند.

قوانین و مقررات مربوط به ارائه خدمات تبلیغات در گوگل

شیوه ارائه خدمات تبلیغات در گوگل: در آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان به صورت بسته‌های از پیش تعیین شده ارائه می‌گردد. مشتری می‌تواند بسته مورد نیازش را در سایت farnian.org انتخاب کند، به مرحله پرداخت برود، اطلاعات را به صورت کاملا دقیق وارد کند و پرداخت خود را انجام دهد. در صورتی که مشتری نمی‌توانست به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهد و یا به خاطر محدودیت‌های داخل سازمانی نیاز به ارائه فاکتور با ساختار خاصی داشت، می‌بایست خرید خود را در سیستم ثبت کند اما در مرحله پرداخت، شیوه پرداخت را به جای درگاه بانک، «پرداخت به صورت آفلاین» انتخاب کند. سپس آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان با مشتری تماس می‌گیرد و فاکتور خواسته شده را تولید می‌کند و پس از واریز وجه تبلیغات، تبلیغات مشتری را آغاز می‌کند.

کدهای تخفیف: آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان ممکن است به جهت توسعه بازار خود و یا جلب رضایت بیشتر مشتریان، کدهای تخفیفی در سیستم خود در نظر بگیرد. این کدها به دو صورت عمومی و خصوصی ارائه می‌شوند. در صورتی که کد از طریق ایمیل‌های گروهی، شبکه‌های اجتماعی، نمایشگاه‌ها، رسانه‌ها و شیوه‌هایی که صرفا در اختیار یک شخص خاص قرار نگرفته باشد، مشتری می‌تواند آن را در اختیار دیگر افراد هم قرار دهد. اما در صورتی که کد به صورت خصوصی برای مشتری ایجاد شده باشد، فقط و فقط مشتری می‌تواند از آن کد بهره بگیرد. در صورت به اشتراک‌گذاری کدهای خصوصی، آژانس فرنیان مختار است که سرویس ارائه شده به مشتری را قطع کند.

کپن‌های هدیه گوگل: این کپن‌ها به صورت مستقیم از طرف گوگل در اختیار ما قرار داده می‌شوند. در نتیجه فرنیان مسئولیتی در مورد میزان هدیه ارائه شده توسط گوگل ندارد. این کپن‌ها در زمان ساخت اکانت شما به اکانت شما به صورت خودکار به اکانت شما اضافه می‌شوند و به مدت ۳۱ روز فرصت دارید حداقل تا سقف مشخص شده مصرف کنید تا اعتبار هدیه را دریافت کنید.

پروسه ارائه خدمات: پس از انجام خرید و واریز هزینه، در صورتی که اطلاعات اولیه تبلیغ توسط مشتری ارسال شده باشد، تبلیغات در اسرع فرصت راه‌اندازی و اجرا می‌شوند. اما در صورتی که اطلاعات اولیه تبلیغات کامل نباشد و یا مشکلی در وب‌سایت ذکر شده وجود داشته باشد، همکاران فرنیان با کارفرما تماس می‌گیرند و موارد مربوطه را به اطلاع او می‌رسانند.

اکانت‌های اختصاصی: در اکانت‌های اختصاصی مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات صرفا به عهده مشتریان است و آژانس فرنیان هیچ مسئولیتی در مورد این مسئله ندارد. گرچه ممکن است همکاران ما در ابتدای کار به مشتریان اکانت اختصاصی کمک کنند اما وظیفه آنها نیست. این اکانت‌ها با پیش‌فرض این که مشتری اطلاعات کافی در مورد ساخت و مدیریت تبلیغات ادوردز را دارد ارائه می‌شوند.

ساسپند شدن اکانت‌ها: در صورتی که اکانت گوگل ادروزد مشتری بنا به دلایل مالی ساسپند شود، مسئولیت باز کردن آن یا ایجاد اکانت جدید و یا عودت وجه برعهده فرنیان است. اما در صورتی که بنا به دلایل دیگری (نقض قوانین گوگل) اکانت ساسپند شود، فرنیان باز هم تمامی تلاش خود را برای پس گرفتن وجه از گوگل به کار می‌گیرد ولی بازگشت وجه ریالی به مشتری، پس از عودت وجه توسط گوگل انجام می‌شود.

محرمانگی اطلاعات: فرنیان به هیچ‌عنوان اطلاعات شخصی شما (شماره تماس و ایمیل) و اطلاعات کسب‌وکار شما (پسوردها، وضعیت کمپین‌ها و اطلاعات خصوصی کسب و کار شما) را با دیگر افراد به اشتراک نمی‌گذارد.

پروتکل‌های ارتباطی: فرنیان صرفا از طریق داشبورد پشتیبانی و تلفن با مشتریان خود در ارتباط است. خواهشمندیم که حتما درخواست‌های پشتیبانی از طریق داشبورد پشتیبانی ثبت شوند.

ساعات کاری: ساعات کاری آژانس، روزهای شنبه الی چهارشنبه ۹ الی ۱۹ و روزهای پنج‌شنبه ساعت ۹ الی ۱۲:۳۰ است. گرچه ممکن است آژانس در ساعات غیرکاری هم خدماتی را به مشتریان ارائه کند؛ اما الزامی وجود ندارد.

شارژ اکانت: شارژ اکانت در ساعات کاری از ساعت ۱۰:۳۰ صبح الی ۲۲ شب با فاصله زمانی ۵ دقیقه الی ۲ ساعت انجام می‌شود. در روزهای غیرکاری ممکن است شارژ اکانت‌ها با تاخیر ۲ الی ۴ ساعته انجام شود.

قیمت خدمات: قیمت خدمات فرنیان در صفحات سایت نوشته شده است. در صورتی که مشتری سفارش خود را ثبت و پرداخت کند، فرنیان ملزم است که رقم شارژ خریداری شده را تقدیم مشتری کند. در نتیجه مشتری نباید نگران بروز بودن یا نبودن قیمت‌های روی سایت باشد چون همیشه بروز هستند.

احراز هویت: فرنیان ممکن است برای جلوگیری از تقلب و یا سوءاستفاده از کارت‌های بانکی و درگاه‌های پرداخت، اسکن کارت ملی و کارت بانکی‌ای که با آن از فرنیان خرید می‌کنید را درخواست کند. این اطلاعات از طریق ایمیل برای خرید اول دریافت خواهد شد.

محدودیت زمانی ثبت سفارشات: با توجه به این که بازار ارز از حدود ساعت ۱۱ باز می‌شود و قیمت ارزهای لیر و دلار مشخص می‌شود، امکان ثبت سفارش فقط از ساعت ۱۱ الی ۲۳:۳۰ وجود دارد. این مسئله حاشیه سود مشتری و آژانس را حفظ می‌کند. به‌طور مثال اگر مشتری ساعت ۱۰ صبح خرید خود را با دلار ۱۲ هزار تومانی انجام دهد و در ساعت ۱۱ قیمت ارز کاهش پیدا کند مشتری متضرر می‌شود و البته که، اگر قیمت افزایش پیدا کند، آژانس متضرر می‌شود.

ممکن است این سند به صورت مداوم و در صورت نیاز به‌روز شود. لذا قبل از ثبت خرید خود، حتما این صفحه را مطالعه کنید.

با عضویت در کانال تلگرام قیمت‌ها، از آخرین بروزرسانی قیمت بسته‌های تبلیغات در گوگل فرنیان مطلع شوید. عضویت در کانال