فـرنیان

اکانت گوگل ادز بدون مدیریت (فقط شارژ)

شاید دانش راه‌اندازی و مدیریت کمپین را داشته باشید و بخواهید کلیه کارهای مربوط به کمپین تنها در اختیار شما باشد؛ در این صورت «اکانت اختصاصی گوگل ادز» برای شماست.

اکانت‌های اختصاصی به این معنی هستند که مدیریت و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی کاملا به عهده شما است. همچنین در مسیر راه‌اندازی تبلیغات خود اگر سوالی داشته و به راهنمایی نیاز داشته باشید، تیم فرنیان آماده ارائه مشاوره به شما خواهد بود.

اما اگر مایل هستید که تبلیغات را فرنیان برای شما راه‌اندازی و مدیریت کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم اکانت گوگل به همراه مدیریت تهیه کنید.

اکانت به همراه مدیریت
دسترسی مستقیم به اکانت

فرنیان برای هر مشتری یک اکانت جدید ایجاد می‌کند و دسترسی مستقیم آن را برای مشتری ارسال می‌کند.

پشتیبانی رایگان

به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید؟ جای نگرانی نیست؛ همکاران ما در فرنیان در خدمت شما هستند.

راه‌اندازی سریع

پس از انجام خرید و واریز وجه، در کمتر از ۲ ساعت اکانت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

سوالات متداول

اکانت‌های مدیریت شده برای افرادی است که مایل هستند کلیه کارهای راه ‌اندازی و مدیریت کمپین توسط تیم فرنیان انجام شود و آنها نظرات خود را به ما منتقل کنند. اگر مایل هستید کمپین را خودتان راه‌اندازی و مدیریت کنید، اکانت اختصاصی برای شماست.
پروموشن گوگل ادز توسط گوگل مشخص شده و در اختیار اکانت‌ها قرار می‌گیرد. در صورتی که اکانت شما توسط گوگل شرایط دریافت هدیه را داشته باشد، به صورت خودکار اعمال خواهد شد.
به‌طور کلی قیمت‌هایی که مشاهده می‌کنید به‌صورت لحظه‌ای به‌روز می‌شوند و تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارند. ما همیشه تلاش می‌کنیم که خدمات گوگل ادز را با بهترین قیمت ممکن ارائه کنیم.
بله، در صورتی که قصد پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت دارید، با تیم فروش فرنیان تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی و شماره کارت در اختیار شما قرار بگیرد.
اگر در پروسه راه اندازی کمپین خود نیاز به راهنمایی دارید، این کار به صورت رایگان انجام می‌شود. در صورتی که نیاز به جلسه و کمک برای طراحی برنامه تبلیغاتی دارید، بنا به نیاز شما، هزینه مشاوره اعلام می‌شود.
با توجه به فعالیت فرنیان در کشور ترکیه، انتقالات و جابه‌جایی ارز لیر برای راحت‌تر در دسترس ماست و به‌همین جهت خدمات بر پایه ارزهای دیگر ارائه نمی‌کنیم.
روی ما حساب کنید

متخصصین فرنیان آماده مدیریت
کمپین‌های گوگل شما هستند

دریافت مشاوره رایگان