تغییرات نسخه جدید فرنیان
17 دی 1398 مدت زمان خواندن ۱۲ دقیقه

تغییرات نسخه جدید فرنیان

در تمام این سال‌ها که آژانس بازاریابی دیجیتال فرنیان مشغول به کار بوده، همیشه تلاش کرده‌ایم تا تجربه خرید مشتریان را بهبود ببخشیم. برای ارائه خدمات بهتر، ما همیشه نظرات شما را دریافت کرده‌ایم و با طراحی و تغییرات جدید، سعی کردیم نظرات شما را اعمال کنیم. با ما همراه باشید تا با تغییرات نسخه جدید فرنیان بیشتر آشنا شوید.

تغییرات وب‌سایت جدید فرنیان به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • تغییرات ظاهری
 • بهبود خدمات

تغییرات ظاهری

حتما متوجه تغییرات وب‌سایت و وبلاگ فرنیان شده‌اید. در این نسخه از فرنیان سعی شده تا با ساده کردن فرم کلی ظاهری، دسترسی و تجربه کاربران را بهبود ببخشیم. وب‌سایت جدید فرنیان ماحصل بیش از ۵۰ ساعت تفکر و آزمایش طرح‌های مختلف است تا به ساختاری که حالا در حال مشاهده آن هستید، برسد. جمله معروف بیل گیتس که می‌گوید «محتوا پادشاه» است را دیگر همه شنیده‌ایم. در همین راستا سعی کرده‌ایم تمام سوالات و مشکلاتی که کاربران ممکن است داشته باشند را به کمک محتوای متنی و بصری پاسخ دهیم.

همچنین بخش بزرگی از وقتی که برای تغییرات ظاهری گذاشتیم، شامل بازطراحی ظاهری و محتوایی وبلاگ است.

چند آمار جالب در بخش تغییرات ظاهری:

 • بیش از ۵۰ ساعت طراحی
 • بیش از ۷ هزار کلمه برای محتواها
 • نزدیک به ۳۰ دقیقه محتوای ویدئویی
 • بیش از ۱۵ عکس جدید گرفتیم

بهبود خدمات

ما در فرنیان بر این باور هستیم که باید بتوانیم تمام خدمات گوگل ادز را به بهترین شکل در اختیار مشتریان‌مان قرار دهیم. برای رسیدن به این باور، با طرحی جدید سعی کرده‌ایم راه‌کارهای مختلف را به شما معرفی کنیم. در صفحه مربوط به هرکدام از راه‌کارها، ویژگی‌های مختلف و مرتبط را توضیح داده‌ایم و می‌گوییم که چطور می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌ای برای شروع تبلیغات گوگل ادز می‌توانید داشته باشید.

اگر در چند ماه اخیر به وب‌سایت ما آمده باشید، حتما متوجه شده‌اید که ما ارز درهم را هم به عنوان یک گزینه جدید در اختیارتان گذاشته‌ایم. از همان روزهای نخست اضافه شدن درهم، به دلیل ثبات قیمتی بالای این ارز، درهم را مدام به مشتریان پیشنهاد داده‌ایم. یک ایراد در این زمینه، نبود بسته درهم با حجم بالا بود که حالا با اضافه شدن بسته ۵ هزار درهمی، این ایراد را هم رفع کرده‌ایم.

یک تغییر کوچک ولی مهم که به شما کمک می‌کند انتخاب دقیق‌تری در خرید بسته‌ها داشته باشید، تغییر نام بسته‌ها است. پیش از ما بسته‌های مدیریت شده و اختصاصی و شارژ داشتیم. حالا نام این بسته‌ها به شرح زیر تغییر کرده‌اند تا واضح‌تر بتوانید انتخاب کنید:

 • مدیریت شده —-> اکانت‌ گوگل ادز با مدیریت
 • احتصاصی —> اکانت گوگل ادز بدون مدیریت
 • شارژ —> اکانت گوگل ادز بدون مدیریت

به این ترتیب، اگر اکانت گوگل ادزی دارید که مدیریتش به عهده خودتان است و می‌خواهید برای آن شارژ بخرید، باید سراغ «اکانت گوگل ادز بدون مدیریت» بروید.

همانطور که گفتیم این تغییر احتمالا کوچک به نظر می‌رسد اما به دلیل وابستگی‌های نام بسته‌ها به بخش‌های دیگر و به خصوص پروسه خرید، تصمیم به طراحی دوباره پروسه خرید گرفتیم. مراحل خرید در حال حاضر بسیار روان‌تر و ساده‌تر از گذشته هستند و در هفته‌های آتی، امکانات جدیدی را هم به آن اضافه خواهیم کرد.

ما پیام‌های شما در رابطه با مشکلات موجود در پروسه خرید بسته‌ها با موبایل را دریافت کردیم و در طراحی جدید، تمام آن مشکلات را به طور کامل رفع کرده‌ایم. حالا به راحتی می‌توانید با موبایل خود نیز اقدام به خرید بسته‌های تبلیغاتی کنید.

در نهایت، تغییراتی که نسخه جدید فرنیان با خود به همراه داشته، به شرح زیر است:

 • تغییر کلی ظاهر سایت
 • بهبود تجربه کاربری روی موبایل و تبلت
 • تغییرات مربوط به بسته‌ها
 • به‌روزرسانی وبلاگ
 • ارائه محتوای جدید متنی و ویدئویی

البته که کار طراحی هرگز تمام نمی‌شود. ما هنوز هم در تلاش هستیم تا اگر مشکلی وجود دارد، آن را برطرف کنیم تا کار را برای مشتریان‌مان بیش از پیش، ساده‌تر کنیم.

17 دی 1398
اشتراک گذاری
امیرسینا زمانیان

من به مارکتینگ علاقه دارم و تو فرنیان به تیم کمک می‌کنم از طریق محتوا و باقی روش‌ها تجربه خوبی برای کاربران به وجود بیاریم.