به پایان رسیدن خدمات شارژ درهمی از ۱۸ اردیبهشت
4 اردیبهشت 1400 مدت زمان خواندن ۱۲ دقیقه

به پایان رسیدن خدمات شارژ درهمی از ۱۸ اردیبهشت

همیشه در فرنیان اولویت ما سرعت و افزایش کیفیت روزمره سطح خدمات بوده است و سعی کرده‌ایم تا جایی که می‌توانیم، همراه با مشتریان قدم برداریم. با شروع کرونا و قرنطینه شدن کشورهای ترکیه و امارات، نقل و انتقالات پول و دریافت سر وقت از صرافی‌های طرف قرارداد فرنیان دچار اختلال شد. به‌طوری که خریدهای ما گاهی با یک هفته تاخیر به حسابمان واریز می‌شدند.

با توجه به حضور فیزیکی فرنیان در ترکیه و افزایش حجم سرمایه لیری در گردش، توانستیم مشکلات و تاخیرهای ترکیه را به حداقل برسانیم. اما متاسفانه در مورد امارات این‌چنین نبود و تاخیرهای بیش از حد صرافی‌های این کشور باعث کاهش سرعت خدمات فرنیان برای مشتریان درهمی و کاهش رضایت ایشان شده است. لذا پس از بررسی‌های مختلف، به این نتیجه رسیدیم که از تاریخ ۱۸ اردیبهشت (۲ هفته پس از انتشار این خبر)، شارژ اکانت‌های درهمی را دیگر انجام ندهیم و خدمت‌رسانی بر پایه درهم را به پایان برسانیم.

لذا از مشتریان عزیزی که از خدمات فرنیان با ارز درهم استفاده می‌کنند، دعوت می‌کنیم تا هنگام به اتمام رسیدن شارژ، اکانت جدیدی بر پایه لیر خریداری کنند. ما کمپین‌های شما را به اکانت جدیدتان منتقل می‌کنیم و صرفا کافیست تیکتی بابت این موضوع ثبت کنید.

نکاتی که باید بدانید:

  • اکانت‌های درهمی شما توسط ما لغو نخواهند شد و تا زمانی که موجودی داشته باشید می‌توانید از آنها استفاده کنید.
  • از تاریخ ۱۸ اردیبهشت دیگر نمی‌توانید اکانت درهمی خود را شارژ کنید و بسته‌های مربوط به درهم، از روی سایت فرنیان حذف خواهند شد.
  • در صورتی که اصرار دارید که حتما خدمات گوگل ادز را به درهم دریافت کنید، باید از آژانس‌های دیگر کمک بگیرید و متاسفانه در فرنیان کمکی از ما ساخته نیست.
  • برای تغییر اکانت به درهم، می‌بایست ابتدا شارژ اکانت درهمی شما به اتمام برسد، پس از درخواست شما، آن را کنسل کنیم و بلافاصله کمپین‌های شما را به اکانت لیری جدیدتان منتقل کنیم. نهایتا کمپین‌های شما برای دو ساعت غیرفعال خواهند بود.
  • مشتریانی که قبلا پروموشن بر پایه درهم دریافت کرده‌اند، با ساخت اکانت بر پایه لیر هم مجددا پروموشن متناسب با لیر ترکیه را دریافت خواهند کرد اما طبق معمول، ما تضمینی بابت این مورد نمی‌توانیم ارائه کنیم.

امیدواریم با این تغییر، بتوانیم خدمات بهتر و سریع‌تری به شما عزیزان ارائه کنیم. ممنون از این که سالیان سال است که همراه ما هستید.

4 اردیبهشت 1400
اشتراک گذاری
مسعود فاطمی

مدیرعامل آژانس فرنیان