هر چیزی که در مورد پروموشن گوگل ادز باید بدانید
۱۶ مهر ۱۳۹۷ مدت زمان خواندن ۱۲ دقیقه

هر چیزی که در مورد پروموشن گوگل ادز باید بدانید

احتمالا در صفحه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز فرنیان دیده‌اید که نوشته‌ایم به هر اکانت جدید یک کپن هدیه تعلق می‌گیرد. این کپن‌ها برای هر اکانت فقط یک بار و آن هم در اولین خرید شما فعال می‌شوند و به شما اعتبار هدیه اضافه می‌کنند.

میزان شارژ هدیه این کپن‌ها بر اساس ارز مورد نیاز شما متفاوت است. به طور مثال در صورتی که اکانت اختصاصی با لیر ترکیه تهیه کنید، ۱۵۰ لیر کپن به صورت خودکار روی حساب شما فعال می‌شود. در طی ۳۱ روز از افتتاح اکانت، تا سقف ۱۵۰ لیر، هرچقدر مصرف کنید، در پایان ماه به اکانت گوگل ادز شما اضافه می‌شود.

پروموشن‌هایی که فرنیان در اختیار شما قرار می‌دهد:

  • روی اکانت‌های بر پایه لیر: تا سقف ۱۵۰ لیر
  • روی اکانت‌های بر پایه دلار: تا سقف ۱۲۰ دلار

به طور مثال: 

شما در تاریخ ۱ مهر اکانتی را با پروموشن ۱۲۰ دلاری خریداری کردید و در تا پایان مهر ۱۲۰ دلار مصرف کرده‌اید. حدودا در تاریخ ۲ آبان، ۱۲۰ دلار مجددا توسط گوگل به حساب کاربری شما افزوده می‌شود که می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید و تبلیغات خود را در روزهای اول استفاده از گوگل ادز، با هزینه به‌صرفه‌تری انجام دهید.

نکات: 

  • این کپن‌ها به صورت خودکار توسط پنل Google Partners ما به اکانت شما اضافه می‌شوند
  • برای این که کپن فعال شود باید کمپین خود را بسازید و شروع به تبلیغات کنید. با فاصله ۲۴ ساعت کپن روی حساب شما فعال می‌شود.
  • در صورتی که کمتر از سقف پروموشن در طی یک ماه هزینه کنید، همانقدر دریافت می‌کنید. یعنی اگر در طی یک ماه (با فرض این که پروموشن ۱۲۰ دلاری فعال است) ۵۰ دلار مصرف کنید، ۵۰ دلار دریافت می‌کنید و باقی سوخت می‌شود.
  • شما نمی‌توانید برای یک سایت، با چندین اکانت مختلف از کپن هدیه استفاده کنید. قانونا هر سایت یک بار می‌تواند از کپن‌ها استفاده کند.
  • برای دیدن تاریخچه کپن‌های فعال شده یا کپن فعال فعلی،‌ در اکانت گوگل ادز خود به Billing & Payments بروید، سپس روی Settings کلیک کنید و در پایین صفحه،‌ روی Manage Promotional Codes کلیک کنید.

 

هم‌اکنون با خرید یک اکانت اختصاصی جدید، تا ۱۲۰ دلار هدیه بگیرید

۱۶ مهر ۱۳۹۷
اشتراک گذاری
مسعود فاطمی

مدیرعامل آژانس فرنیان

سایت در نسخه آزمایشی است. در صورتی که مشکلی مشاهده می‌کنید لطفا به ما اطلاع دهید