هر چیزی که در مورد پروموشن گوگل ادز باید بدانید
16 مهر 1397 مدت زمان خواندن ۱۲ دقیقه

هر چیزی که در مورد پروموشن گوگل ادز باید بدانید

احتمالا در تعرفه‌های اکانت‌های گوگل ادز فرنیان دیده‌اید که نوشته‌ایم به هر اکانت جدید یک کپن هدیه تعلق می‌گیرد. این کپن‌ها برای هر اکانت فقط یک بار و آن هم در اولین خرید شما فعال می‌شوند و به شما اعتبار هدیه اضافه می‌کنند.

میزان شارژ هدیه این کپن‌ها بر اساس ارز مورد نیاز شما متفاوت است. به طور مثال در صورتی که اکانت گوگل ادز با لیر ترکیه تهیه کنید، ۱۵۰ لیر کپن به صورت خودکار روی حساب شما فعال می‌شود. در طی ۳۱ روز از افتتاح اکانت، تا سقف ۱۵۰ لیر، هرچقدر مصرف کنید، در پایان ماه به اکانت گوگل ادز شما اضافه می‌شود. این میزان برای اکانت‌های درهمی تا سقف ۴۵۰ درهم است.

پروموشن‌هایی که فرنیان در اختیار شما قرار می‌دهد:

  • روی اکانت‌های بر پایه درهم: تا سقف ۴۵۰ درهم
  • روی اکانت‌های بر پایه لیر: تا سقف ۱۵۰ لیر

به طور مثال: 

شما در تاریخ ۱ مهر اکانتی را با پروموشن ۴۵۰ درهمی خریداری کردید و در تا پایان مهر ۴۵۰ درهم مصرف کرده‌اید. حدودا در تاریخ ۲ آبان، ۴۵۰ درهم مجددا توسط گوگل به حساب کاربری شما افزوده می‌شود که می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید و تبلیغات خود را در روزهای اول استفاده از گوگل ادز، با هزینه به‌صرفه‌تری انجام دهید.

نکات: 

  • این کپن‌ها به صورت خودکار توسط پنل Google Partners ما به اکانت شما اضافه می‌شوند
  • کپن‌ها به صورت مستقیم از طرف گوگل در اختیار ما قرار داده می‌شوند. در نتیجه فرنیان مسئولیتی در مورد میزان هدیه یا تعلق یا عدم تعلق پروموشن به هر اکانت ندارد.
  • برای این که کپن فعال شود باید کمپین خود را بسازید و شروع به تبلیغات کنید. با فاصله ۲۴ ساعت کپن روی حساب شما فعال می‌شود.
  • در صورتی که کمتر از سقف پروموشن در طی یک ماه هزینه کنید، همانقدر دریافت می‌کنید. یعنی اگر در طی یک ماه (با فرض این که پروموشن ۴۵۰ درهمی فعال است) ۱۰۰ درهم مصرف کنید، ۱۰۰ درهم دریافت می‌کنید و باقی سوخت می‌شود.
  • شما نمی‌توانید برای یک سایت، با چندین اکانت مختلف از کپن هدیه استفاده کنید. قانونا هر سایت یک بار می‌تواند از کپن‌ها استفاده کند.
  • برای دیدن تاریخچه کپن‌های فعال شده یا کپن فعال فعلی،‌ در اکانت گوگل ادز خود به Billing & Payments بروید، سپس روی Settings کلیک کنید و در پایین صفحه،‌ روی Manage Promotional Codes کلیک کنید.

 

هم‌اکنون با خرید یک اکانت گوگل ادز جدید، تا ۴۵۰ درهم هدیه بگیرید

16 مهر 1397
اشتراک گذاری
مسعود فاطمی

مدیرعامل آژانس فرنیان