آکادمی تبلیغات در گوگل فرنیان

چگونه ۱۵۰ لیر از گوگل ادز هدیه بگیریم؟

مهر ۱۶, ۱۳۹۷

احتمالا در صفحه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز فرنیان دیده‌اید که نوشته‌ایم به هر اکانت جدید یک کپن هدیه تعلق می‌گیرد. این کپن‌ها برای هر اکانت فقط یک بار و آن هم در اولین خرید شما فعال می‌شوند و به شما اعتبار هدیه اضافه می‌کنند.

میزان شارژ هدیه این کپن‌ها بر اساس ارز مورد نیاز شما متفاوت است. به طور مثال در صورتی که اکانت اختصاصی با لیر ترکیه تهیه کنید، ۱۵۰ لیر کپن به صورت خودکار روی حساب شما فعال می‌شود. در طی ۳۱ روز از افتتاح اکانت، تا سقف ۱۵۰ لیر، هرچقدر مصرف کنید، در پایان ماه به اکانت گوگل ادز شما اضافه می‌شود.

به طور مثال: 

شما در تاریخ ۱ مهر اکانتی را خریداری کردید و در تا پایان مهر ۱۵۰ لیر مصرف کرده‌اید. حدودا در تاریخ ۲ آبان، ۱۵۰ لیر مجددا توسط گوگل به حساب کاربری شما افزوده می‌شود که می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید و تبلیغات خود را در روزهای اول استفاده از گوگل ادز، با هزینه به‌صرفه‌تری انجام دهید.

نکات: 

  • این کپن‌ها به صورت خودکار توسط پنل Google Partners ما به اکانت شما اضافه می‌شوند
  • برای این که کپن فعال شود باید کمپین خود را بسازید و شروع به تبلیغات کنید. با فاصله ۲۴ ساعت کپن روی حساب شما فعال می‌شود.
  • شما نمی‌توانید برای یک سایت، با چندین اکانت مختلف از کپن هدیه استفاده کنید. قانونا هر سایت یک بار می‌تواند از کپن‌ها استفاده کند.
  • برای دیدن تاریخچه کپن‌های فعال شده یا کپن فعال فعلی،‌ در اکانت گوگل ادز خود به Billing & Payments بروید، سپس روی Settings کلیک کنید و در پایین صفحه،‌ روی Manage Promotional Codes کلیک کنید.

 

هم‌اکنون با خرید یک اکانت اختصاصی جدید، ۱۵۰ لیر هدیه بگیرید